Aktualności

03 lipca 2019

Apartamenty Bandtkiego wśród najlepszych inwestycji w Krakowie!

Apartamenty Bandtkiego zajęły drugie miejsce w rankingu portalu RynekPierwotny.pl na najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Krakowie w II kwartale 2019 roku. O miejscu w rankingu decyduje zainteresowanie inwestycją ze strony użytkowników. Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym ofertę Apartamentów Bandtkiego!

 

 

Apartamenty Bandtkiego to zespół 4 nowoczesnych i kameralnych   budynków wielorodzinnych.   Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały  wykończeniowe tworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania.  Biuro architektoniczne zadbało o przemyślane i komfortowe układy mieszkań, co pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zaprojektowało łącznie 54 apartamenty o  metrażach od 33,30m2 do 189,50m2, w układach od 1 pokojowego do  6 pokojowego .  Przylegający do inwestycji teren zielony zostanie zaadaptowany pod park, z bezpośrednim dostępem dla naszych Klientów  od strony południowej. Pod zespołem budynków zlokalizowany jest garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

 

Dołożyliśmy starań aby Apartamenty Bandtkiego spełniały zróżnicowane potrzeby naszych klientów, poprzez lokalizację i architekturą stworzyliśmy projekt niespotykany wśród inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa, 
Apartamenty Bandtkiego to inwestycja charakteryzująca się prywatnością w otoczeniu zieleni, propozycja dla Klientów poszukujących ciekawego miejsca na mapie Krakowa.

 

Szczegóły dotyczące inwestycji znajdą Państwo na stronie www.apartamentybandtkiego.pl