Aktualności

10 lipca 2019

HouseMarket.pl: Osiedle Piltza cieszy się dużym zainteresowaniem

KG Group zakończyło budowę IV etapu Osiedla Piltza. Inwestycja na krakowskim Ruczaju, jednej z najdynamiczniej rozwijających się części miasta, od kilku lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Obecnie deweloper buduje już kolejny etap tego osiedla - informuje portal Housemarket.pl.

 

 

 

IV etap Osiedla Piltza jest sześciokondygnacyjnym budynkiem o prostej i eleganckiej formie. Znajdują się w nim 122 mieszkania od 1 do 5-pokojowych o powierzchni od 27 mkw. do 94 mkw. W mieszkaniach na parterze znajdują się zielone ogródki, a na ostatnich piętrach przestronne tarasy. W garażu pod-ziemnym dostępne są natomiast wielostanowiskowe miejsca postojowe. Budynek dostosowany będzie również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

- Osiedle Piltza od początku projektowaliśmy z myślą o tym, by było jak najbardziej komfortowe dla mieszkańców i żeby każdy mógł znaleźć w nim odpowiednie mieszkanie dla siebie. Patrząc na zainteresowanie mieszkaniami, myślę, że udało nam się ten cel zrealizować - mówi Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group. Deweloper w IV etapie Osiedla Piltza sprzedał zdecydowaną większość mieszkań. W ofercie znajdują się ostatnie duże 3 i 4 pokojowe mieszkania.

- Nasi klienci poza atutami samej inwestycji, zwracają szczególną uwagę na bardzo dobrą lokalizację. W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, z której podróż do centrum trwa zaledwie kilkanaście minut. Bardzo blisko są również oddziały wielu międzynarodowych firm oraz kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego. To sprawia, że Osiedle Piltza jest bardzo atrakcyjne także dla inwestorów - przyznaje Monika Prokop, dyrektor ds. Sprzedaży KG Group.

 

Osiedle Piltza gwarantuje bardzo dobry dostęp do żłobków, szkół, placówek medycznych i miejsc sportowo-rekreacyjnych. Ponadto w pobliżu osiedla KG Group otworzyło centrum handlowe Atut. - Zadbaliśmy o to, żeby Atut Ruczaj miał możliwie najszczerszą ofertę handlową i mieszkańcy pobliskich osiedli mogli zrobić w nim szybkie i przede wszystkim wygodne zakupy - mówi Krzysztof Gaczorek.

 

Kilka tygodni temu KG Group rozpoczęło budowę już V etapu Osiedla Piltza. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego budynku, znajdą się w nim 122 mieszkania od 1 do 5 pokojowych.

 

Poza Osiedlem Piltza KG Group prowadzi również 2 inne inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - Apartamenty Bandtkiego na Bronowicach oraz Osiedle Telimeny w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Budowa obu inwestycji zostanie zakończona już w I kwartale 2020 roku. W tym samym czasie kra-kowski deweloper odda do użytku swoją pierwszą inwestycję w Warszawie - Apartamenty Bokserska na Mokotowie.

 

Cały tekst dostępny również na portalu Housemarket.pl