Aktualności

24 lipca 2020

Innowacyjne centrum treningowe w Wojewódzkiej 10 Office

Studio Synergy, jedna z czołowych sieci w Polsce oferujących innowacyjne treningi personalne EMS, dołączy do grona najemców należącego do KG Group kompleksu biurowo-hotelowego Wojewódzka 10 Office w Katowicach. 

 

Wśród najemców Wojewódzkiej 10 Office znajdują się obecnie ATA Finance, Action, właściciel popularnych sklepów z artykułami wielobranżowymi, Regus, jeden ze światowych liderów coworkingu, kancelaria prawna Sołtysiński Kawecki & Szlęzak oraz sklep Żabka i pralnia SpeedQueen. Wkrótce swoje centrum treningowe otworzy tu również Studio Synergy.

 

- Lokalizacja Wojewódzkiej 10 Office idealnie wpasowuje się w nasze oczekiwania. W centrum Katowic cały czas rozwija się biznes, a nasza oferta cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród osób spędzających długie godziny w biurach. Nasz dwudziestominutowy innowacyjny trening EMS raz w tygodniu daje bardzo dobre efekty, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas. Nie mamy wątpliwości, że podobnie jak w Krakowie, w Katowicach nasze studio będzie cieszyć się ogromnym powodzeniem - mówi Bartłomiej Stanek, właściciel Studia Synergy. 

 

Wojewódzka 10 Office położona jest przy ul. Wojewódzkiej, w samym centrum dynamicznie rozwijających się Katowic. Zaledwie kilka minut spacerem od budynku biurowego znajdują się m.in. katowicki Rynek, dworzec główny PKP i Galeria Katowicka.