Aktualności

27 września 2019

Nowa inwestycja mieszkaniowa - premiera już jutro!

Już w najbliższy weekend podczas Targów Domów i Mieszkań (28-29 września) w Expo Kraków przy ul. Galicyjskiej po raz pierwszy zaprezentujemy naszą nową inwestycję mieszkaniową w Krakowie! Serdecznie zapraszamy na stoisko C7! Podczas targów zaprezentujemy również nasze pozostałe inwestycje: Osiedle Piltza (etap IV i V), Apartamenty Bandtkiego, położone w zacisznej części Bronowic oraz Osiedle Telimeny na krakowskim Bieżanowie.


 

 

Inwestycje KG Group prezentowane na Targach:

 

- Apartamenty Bandtkiego

Apartamenty Bandtkiego to zespół 4 nowoczesnych i kameralnych   budynków wielorodzinnych.   Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały  wykończeniowe tworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania.  Biuro architektoniczne zadbało o przemyślane i komfortowe układy mieszkań, co pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zaprojektowało łącznie 54 apartamenty o  metrażach od 33,30m2 do 189,50m2, w układach od 1 pokojowego do  6 pokojowego.  Przylegający do inwestycji teren zielony zostanie zaadaptowany pod park z bezpośrednim dostępem dla naszych Klientów  od strony południowej. Pod zespołem budynków zlokalizowany jest garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

 

Apartamenty Bandtkiego - planowane zakończenie budowy: II kwartał 2020 roku 

 

- Osiedle Telimeny

Osiedle Telimeny  realizowane jest w zacisznej części Nowego Bieżanowa. Pracując nad projektem, zwracaliśmy szczególną  uwagę  na funkcjonalność i komfort przyszłych mieszkańców.

W  kameralnych 3 piętrowych  budynkach, o nowoczesnej architekturze, znajdować się  będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do 73 m2. 
W tych metrażach przygotowaliśmy dla Państwa mieszkania 1, 2, 3, 4 pokojowe, z garażem zlokalizowanym na kondygnacji poziemnej. Do mieszkań położonych na parterze przylegają rozległe ogródki.
To miejsce w którym w pełni wykorzystamy swój wolny czas. Osiedle Telimeny to miejsce idealne dla rodziny jak również dla osób planujących zakup swojego pierwszego mieszkania.

W trakcie budowy!

 

Osiedle Telimeny - planowane zakończenie budowy: I kwartał 2020 roku 

 

- Osiedle Piltza - etap IV i V

Osiedle Piltza to propozycja dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania oraz dla wszystkich chcących zmienić swoją przestrzeń życiową - zamieszkać w komfortowym mieszkaniu w kameralnym bloku położonym w jednej z najszybciej rozwijających się i świetnie skomunikowanych dzielnić Krakowa.  

W naszej ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i przemyślanych rozkładach. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami i tarasami oraz lokale usługowe. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają loggie lub balkony, natomiast na ostatniej kondygnacji znajdują się również mieszkania z pięknymi, przestronnymi tarasami. W części podziemnej znajdują się garaże wielostanowiskowe z wydzielonymi miejscami postojowymi. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych i charakteryzują się prostą i elegancką formą. Tereny wokół budynków są zagospodarowane zielenią.

Lokalizacja, rozwinięta infrastruktura oraz szybka komunikacja z centrum Krakowa czynią z naszej inwestycji przyjazne miejsce do życia.

    

Osiedle Piltza Etap IV - budowa zakończona  - mieszkania gotowe do odbioru!

Osiedle Piltza Etap V - w sprzedaży 

 

- Nowa inwesycja