Aktualności

20 maja 2022

Nowe osiedle w Wieliczce już w sprzedaży!

Nowe inwestycja mieszkaniowa w Wieliczce już w sprzedaży! Osiedle Solne to 2 nowoczesne budynki o eleganckiej architekturze, położone w okolicy ul. Krakowskiej, zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa. 

 

W dwóch budynkach Osiedla Solnego znajdzie się około 150 mieszkań od około 30 do 80 m2 z ogródkami, tarasami i balkonami. Projektując budynek zadbaliśmy o to, żeby każde mieszkanie było jak najbardziej funkcjonalne, ustawne i tworzyło komfortową przestrzeń do życia. 

 

Osiedle Solne zlokalizowane będzie w okolicy ul. Krakowskiej, zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa. Powstanie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej w spokojnej i cichej okolicy. Jednocześnie w niewielkiej odległości od drogi krajowej nr 94 i wyjazdu na autostradę A4 w kierunku Rzeszowa i Katowic. Najważniejszą zaletą lokalizacji jest jednak rozwinięta infrastruktura społeczna – w pobliżu osiedla znajdują się m.in. żłobek, przedszkole, szkoła, sklepy (m.in. Lidl) obiekty sportowe (np. Małopolska Arena Lekkoatletyczna, basen, orlik), czy przystanki autobusowe i Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. 

 

Więcej informacji na stronie www.osiedlesolne.pl.