Aktualności

27 listopada 2019

Osiedle Piltza - 6 etap już w budowie!

KG Group rozpoczęło budowę VI etapu Osiedla Piltza, cieszącej się bardzo dużą popularnością inwestycji mieszkaniowej na krakowskim Ruczaju. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2021 roku. 

 

Etap VI Osiedla Piltza to 6 kondygnacyjny budynek charakteryzujący się prostą i elegancką architekturą. Znajdą się w nim 64 mieszkania od 1 do 5 pokojowych o powierzchni od 35 m2 do 92m2. Mieszkania na paterze będą posiadać ogródki z tarasami, natomiast wszystkie mieszkania na piętrze będą mieć balkony.

 

 - Pracując nad projektem każdego z budynków Osiedla Piltza dbaliśmy o to, żeby stworzyć mieszkania, które będą jak najbardziej komfortowe dla przyszłych mieszkańców. Dlatego myślę, że w ofercie VI etapu każdy znajdzie odpowiednie mieszkanie dla siebie - podkreśla Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group. 

 

Krakowski deweloper od kilku miesięcy prowadzi już budowę V etapu Osiedla Piltza, którego zakończenie planowane jest na przełom III i IV kwartału 2020 roku, natomiast w oddanym w połowie 2019 roku budynku IV etapu w sprzedaży pozostały już ostatnie mieszkania 3 i 4 pokojowe. 

 

- Osiedle Piltza od pierwszego etapu cieszy się bardzo dużą popularnością. Klienci doceniają bardzo przemyślany projekt, standard wykończenia i znakomitą lokalizację - mówi Monika Prokop, dyrektor ds. sprzedaży KG Group. 

 

W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, z której podróż do centrum trwa zaledwie kilkanaście minut. Bardzo blisko są również oddziały wielu międzynarodowych firm oraz kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego. - To sprawia, że Osiedle Piltza jest bardzo atrakcyjne także dla inwestorów - zaznacza Monika Prokop. 

 

Osiedle Piltza gwarantuje bardzo dobry dostęp do żłobków, szkół, placówek medycznych i miejsc sportowo-rekreacyjnych. Ponadto w pobliżu osiedla KG Group otworzyło centrum handlowe Atut. To jedyny wielkopowierzchniowy sklep w tej części miasta. W Atucie przy ul. Czerwone Maki znajdują się tak sklepy jak m.in. Lidl, Rossmann, Kik, Pepco, Apteka Ziko, cukiernio-piekarnia Buczek oraz Komfort i Jysk. 

 

Poza Osiedlem Piltza KG Group prowadzi również 2 inne inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - Osiedle Telimeny w dzielnicy Bieżanów-Prokocim oraz kameralną inwestycję o wysokim standardzie - Apartamenty Bandtkiego w zacisznej części Bronowic.