Aktualności

21 października 2019

Osiedle Rycerskie - III etap już w sprzedaży!

Trzeci etap Osiedla Rycerskiego we Wrocławiu już w sprzedaży! W kameralnej inwestycji położonej w historycznej i pełnej zieleni dzielnicy Psie Pole znajdzie się w sumie 80 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań.

 

 

 

W ofercie Osiedla Rycerskiego znajdują się komfortowe mieszkania z balkonami, zielonymi ogródkami i przestronnymi tarasami. Każde mieszkanie ma przemyślany układ, dający wiele możliwości aranżacji. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą m.in. winda, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownia. 

 

Osiedle położone jest w dzielnicy Psie Pole w sąsiedztwie uroczego ryneczku,  zaledwie 7 km od wrocławskiego Rynku. Kilkanaście linii autobusowych gwarantuje wygodne podróżowanie do centrum oraz dalej położonych części miasta. Niedaleko Osiedla Rycerskiego przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia. 

 

Osiedle Rycerskie otoczone jest terenami zielonymi i spacerowymi. To idealne miejsce na wytchnienie po pracy z dala od zgiełku miasta i hałasu. 

 

Przy Osiedlu Rycerskim znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W pobliżu znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, a także centrum handlowe Korona. 


Więcej informacji na naszej stronie www.osiedlerycerskie.com.pl