Aktualności

18 lutego 2020

Osiedle Rycerskie z pozwoleniem na budowę!

Trzeci etap Osiedla Rycerskiego we Wrocławiu ma już prawomocne pozwolenie na budowę. To oznacza, że już wkrótce będziemy mogli przystąpić do pracy nad kameralnym budynkiem w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic we Wrocławiu.

 

 

III etap Osiedla Rycerskiego to kameralny, 3-piętrowy budynek położony w otoczeniu zieleni, z dala od ruchliwych dróg. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą m.in. winda, garaż podziemny, komórki lokatorskie i wózkownia. 

 

Osiedle położone jest w historycznej dzielnicy Psie Pole, zaledwie 7 km od wrocławskiego Rynku. Liczne linie autobusowe zapewniają szybki dojazd do centrum. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, a także szkoły przedszkola i żłobki.

 

W naszej ofercie znajdują się komfortowe mieszkania z balkonami, zielonymi ogródkami i przestronnymi tarasami. Każde mieszkanie ma przemyślany układ, dający wiele możliwości aranżacji. 

 

Osiedle Rycerskie otoczone jest terenami zielonymi i spacerowymi. To idealne miejsce na wytchnienie po pracy z dala od zgiełku miasta i hałasu. 

 

Więcej informacji na stronie www.osiedlerycerskie.com.pl