Aktualności

14 maja 2019

"Dziennik Polski" o otwarciu centrum Atut Złocień

W najbliższy czwartek przy ul. Agatowej 31 na krakowskim Złocieniu otwarte zostanie nowe centrum handlowe Atut. Będzie to pierwszy sklep z tak szeroką ofertą zakupową w tej części Krakowa - informuje "Dziennik Polski". 

 

Atut Złocień to jednokondygnacyjne centrum o powierzchni około 3000 m2 z parkingiem na około 100 samochodów oraz wygodnym układem wejść bezpośrednio do sklepów. Już od czwartku 16 maja klienci będą mogli robić zakupy w takich sklepach jak Stokrotka, Pepco, Buczek i Rossmann. Wkrótce oferta centrum zostanie rozszerzona o kolejne sklepy i punkty usługowe. 

 

- Atut Złocień będzie lokalnym centrum handlowym, w którym mieszkańcy okolicznych osiedli będą mogli zrobić szybkie i przede wszystkim wygodne zakupy. Wybierając najemców centrum staramy się, żeby ta oferta była jak najlepiej dopasowana do oczekiwań przyszłych klientów  - mówi Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group, inwestora centrum Atut Złocień. 

 

Centrum na krakowskim Złocieniu będzie już trzecim obiektem Atut w Krakowie i piątym w Polsce. Parki handlowe z charakterystycznym żółtym słoneczkiem działają już na krakowskim Ruczaju przy ul. Czerwone Maki, Prądniku Białym przy ul. Grażyny oraz w Węgrzcach i Pruszkowie. 

 

Tekst dostępny na stronie "Dziennika Polskiego"