Aktualności

07 marca 2019

Sklep Lidl w centrum Atut Ruczaj już otwarty

Od dziś klienci centrum handlowego Atut Ruczaj w Krakowie mogą już robić zakupy w nowym sklepie Lidl. Popularna sieć na otwarcie sklepu przygotowała dla klientów cały szereg promocji. 

 

- Czekaliśmy bardzo długo na duży sklep spożywczy w tej okolicy.  Do tej pory w pobliżu mieliśmy jednynie małe osiedlowe sklepiki, a na większe zakupy trzeba było już wybrać się kawał drogi stąd  - mówił podczas otwarcia pan Mateusz, mieszkaniec jednego z bloków przy ulicy Piltza, znajdującej się w pobliżu centrum Atut Ruczaj. 

 

Na otwarcie nowego sklepu Lidl przygotował dla swoich klientów szereg promocji. W dniu otwarcia klienci mogli również częstować się przekąskami z grilla, kawą oraz croissantami. 

 

Lidl dołączył do kilku znanych i popularnych sieci, które już wcześniej zostały otwarte w centrum Atut Ruczaj. Obecnie klienci mogą robić zakupy w takich sklepach, jak: Tedi, Pepco, Kik, Rossmann, Komfort, Jysk, E-smoking World oraz cukiernio-piekarni Buczek. Wkrótce otwarty zostanie również sklep zoologiczny Leopardus.