Aktualności

18 stycznia 2021

Studio Synergy w Wojewódzkiej 10 Office już otwarte

W należącym do KG Group kompleksie biurowo-hotelowym Wojewódzka 10 Office od dziś otwarte jest Studio Synergy, oferujące innowacyjne treningi personalne EMS. 

 

- Lokalizacja Wojewódzkiej 10 Office idealnie wpasowuje się w nasze oczekiwania. W centrum Katowic cały czas rozwija się biznes, a nasza oferta cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród osób spędzających długie godziny w biurach. Nasz dwudziestominutowy innowacyjny trening EMS raz w tygodniu daje bardzo dobre efekty, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas. Nie mamy wątpliwości, że podobnie jak w Krakowie, w Katowicach nasze studio będzie cieszyć się ogromnym powodzeniem - mówi Bartłomiej Stanek, właściciel Studia Synergy. 

 

Z okazji otwarcia nowego klubu Studio Synergy przygotowało specjalną promocję dla nowych klientów. Do 17 lutego każdy pierwszy trening będzie darmowy. 

Wojewódzka 10 Office położona jest przy ul. Wojewódzkiej, w samym centrum dynamicznie rozwijających się Katowic. Zaledwie kilka minut spacerem od budynku biurowego znajdują się m.in. katowicki Rynek, dworzec główny PKP i Galeria Katowicka. 

 

Wśród najemców Wojewódzkiej 10 Office znajdują się obecnie ATA Finance, Action, właściciel popularnych sklepów z artykułami wielobranżowymi, Regus, jeden ze światowych liderów coworkingu, kancelaria prawna Sołtysiński Kawecki & Szlęzak oraz sklep Żabka i pralnia SpeedQueen. Wkrótce swoje centrum treningowe otworzy tu również Studio Synergy.