Aktualności

29 lipca 2019

Zapraszamy na Dzień Otwarty Apartamentów Bokserska

Zapraszamy na Dzień Otwarty Apartamentów Bokserska w Warszawie. Już w najbliższy czwartek 1 sierpnia czekamy na Państwa od godziny 11:00 do 20:00 w naszym biurze sprzedaży przy ul. Bokserskiej 56 ze specjalną ofertą.

 

 

 Apartamenty Bokserska to nowoczesny i elegancki budynek położony w zacisznej części Służewca. Proponujemy Państwu do wyboru 148 apartamentów i mieszkań, liczących  od 1 do 5 pokoi o powierzchni od 36m2 do 140 m2. Zadbaliśmy o to by wszystkie były  funkcjonalne, ustawne i komfortowe. W mieszkaniach na parterach zaprojektowaliśmy obszerne ogródki, natomiast w apartamentach na najwyższych piętrach budynku  znajdą Państwo przestronne tarasy. 

 

    Budynek został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Przy budowie zastosowane zostaną nowoczesne, energooszczędne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały. W garażu podziemnym przewidzieliśmy 185 miejsc postojowych. Na parterze od strony ulicy Bokserskiej znajdować się będą lokale usługowe. 

 

 Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Mokotowa, który jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy.  W zacisznej części Służewca oddalona od ruchliwych ulic i zgiełku, usytuowana wśród zieleni i jedocześnie w bliskiej odległości od od warszawskiego centrum biznesowego. Lokalizacja, rozwinięta infrastruktura oraz szybka komunikacja z centrum Warszawy czynią z naszej inwestycji przyjazne miejsce do życia. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, tereny rekreacyjne i sklepy, gwarantujące komfort życia codziennego.