Aktualności

09 września 2019

Zapraszamy na Dzień Otwarty Apartamentów Bokserska

Przestronne apartamenty z pięknymi, dużymi tarasami w specjalnej cenie! Z taką ofertą czekamy na Państwa już w najbliższą sobotę podczas Dnia Otwartego Apartamentów Bokserska, nowoczesnej inwestycji w zaciszu warszawskiego Służewca. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Apartamenty Bokserska to nowoczesny i elegancki budynek położony w zacisznej części Służewca. Proponujemy Państwu do wyboru 148 apartamentów i mieszkań, liczących  od 1 do 5 pokoi o powierzchni od 36m2 do 140 m2. Zadbaliśmy o to by wszystkie były  funkcjonalne, ustawne i komfortowe. W mieszkaniach na parterach zaprojektowaliśmy obszerne ogródki, natomiast w apartamentach na najwyższych piętrach budynku  znajdą Państwo przestronne tarasy. 

 

Budynek został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Przy budowie zastosowane zostaną nowoczesne, energooszczędne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały. W garażu podziemnym przewidzieliśmy 185 miejsc postojowych. Na parterze od strony ulicy Bokserskiej znajdować się będą lokale usługowe. 

 

 Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Mokotowa, który jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy.  W zacisznej części Służewca oddalona od ruchliwych ulic i zgiełku, usytuowana wśród zieleni i jedocześnie w bliskiej odległości od od warszawskiego centrum biznesowego.