Aktualności

03 czerwca 2019

Zapraszamy na Dzień Otwarty Apartamentów Bokserska

Zapraszamy na Dzień Otwarty Apartamentów Bokserska już w najbliższą sobotę 8 czerwca w godzinach 10-15. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na 4 i 5 pokojowe apartamenty z tarasami.

 

 

Apartamenty Bokserska to inwestycja, w której odnajdą Pańśtwo wszystko, czego potrzebują. Komfortowe apartamenty z przestronnymi tarasami, w których można odetchnąć po pracy. Przemyślane rozkłady, dzięki którym urządzą się Państwo po swojej myśli. A do tego wokół spokój, cisza i dużo zieleni.

 

Apartamenty Bokserska zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Przy budowie stosowane są nowoczesne, energooszczędne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały. W garażu podziemnym przewidzieliśmy 185 miejsc postojowych. Na parterze od strony ulicy Bokserskiej znajdować się będą lokale usługowe.

 

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Mokotowa, który jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. W zacisznej części Służewca oddalona od ruchliwych ulic i zgiełku, usytuowana wśród zieleni i jedocześnie w bliskiej odległości od od warszawskiego centrum biznesowego. Lokalizacja, rozwinięta infrastruktura oraz szybka komunikacja z centrum Warszawy czynią z naszej inwestycji przyjazne miejsce do życia.